Drie wandelaars genieten van een zonnige wandeltocht tussen knotwilgen, met een lach en een enthousiaste groet naar de camera.

BaRo-tocht 2024: een geslaagde dag!

Terugblik BaRo-tocht 2024. Een dag vol plezier en prachtige wandelingen

Wat een dag was het tijdens de BaRo-tocht 2024! Samen met de enthousiaste wandelaars en toegewijde vrijwilligers van SDS (Sterker Door Strijd) en CWSV Marijke hebben we er een onvergetelijk evenement van gemaakt. Het weer werkte mee, de sfeer was goed, en de routes waren zoals altijd een lust voor het oog.

Bijna 200 deelnemers kwamen samen om de prachtige wandelroutes van 8 tot 35 kilometer te trotseren. Of je nu ging voor een korte, ontspannen wandeling of een uitdagendere afstand, er was voor ieder wat wils. Lopend tussen de grillige wilgen en de vlonders van de Rhoonse- en Carnisse Grienden genoten wandelaars van het natuurschoon en de goed georganiseerde rustpunten. Wat de tocht extra bijzonder maakte was de aanwezigheid van de Barendrechts wethouder voor sport, Marga Stolk, die voor dit evenement was uitgenodigd en ook sportief heeft meeglopen.

De samenwerking tussen SDS en CWSV Marijke was opnieuw een groot succes. Dankzij de inzet van vrijwilligers verliep alles soepel, en de deelnemers konden zich volledig richten op wat ze het liefste doen: wandelen en genieten!

Helaas wordt wandelsportvereniging SDS opgeheven, en daarmee ook de samenwerking tot een einde komt; wij bedanken SDS, en in het bijzonder de commissieleden en vrijwilligers, voor hun tomeloze inzet en toewijding.

We willen iedereen bedanken die deze dag mogelijk heeft gemaakt, van de wandelaars tot de vrijwilligers. Het was een geweldige opwarmer voor de Marijketocht op 17 mei 2025 die we ook zelf organiseren. Zet de datum alvast in je agenda – het belooft opnieuw een mooie dag te worden en we hopen jullie daar allemaal weer te zien!

Tot dan, en blijf wandelen!

“Beste bestuursleden. Afgelopen zaterdag heb ik de BaRo 25 km gewandeld. Een prachtige tocht met fantastisch weer. Dank voor deze mooie tocht, ik heb ervan genoten. Dhr. A.K”.

Scroll naar boven